top of page

Opinie pacjentów

„Podoba mi się holistyczne podejście do znalezienia pierwotnej przyczyny, a nie „szybkie rozwiązanie” łagodzące ból. Ale to oznacza, że też musisz ciężko pracować. Nie ma magicznego rozwiązania, zwłaszcza jeśli cierpisz na długotrwałą chorobę. Ciało i umysł potrzebują czasu na przystosowanie się, a doktor Gary będzie Twoim przewodnikiem.”

-P. Maliński7 października 2023 r

Świetne doświadczenie i gorąco polecam. Gary opracował plan składający się z 12 sesji, który pomógł poprawić stabilność i kontrolę ruchu, co pomogło
i) wydajność podczas uprawiania sportu (podnoszenie ciężarów stało się bardziej stabilne i symetryczne)
ii) poprawa stylu życia (lepsza postawa w pracy, bóle krzyża)

Nie mogę się doczekać dalszej współpracy z nim

-M. Flamino 7 października 2022 r
 

Była to moja pierwsza w życiu wizyta u jakiegokolwiek kręgarza, ale nie ostatnia. Doktor Gary nie spieszył się z wyjaśnieniem wszystkich aspektów zdrowia organizmu, zastosował precyzyjne i ukierunkowane ćwiczenia, które ku mojemu zdziwieniu zadziałały dość szybko! Mam chroniczny ból pleców i barków po wypadku samochodowym.

Jest bardzo dokładny, przyzwoity, kompetentny i chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Trochę się przestraszyłam, zwłaszcza na myśl o złamaniu kręgosłupa i szyi, ale doświadczenie było bezbolesne i przynosiło ulgę, moje obawy zostały uwzględnione, w pełni profesjonalna porada!
Ilekroć będę w Polsce, będę odwiedzać i szerzyć wiedzę o tej mało znanej jeszcze w Polsce usłudze, jaką świadczą kręgarze. Najpierw przeprowadziłem badania i poprosiłem o wskazówki moich przyjaciół, którzy są kręgarzami (nie chcesz, żeby ktoś niedoświadczony bawił się twoją szyją!). Dr Gary posiada certyfikat Palmers College of Chiropractic Certification, cieszący się dużym uznaniem na całym świecie.

-M. Sikora 7 października 2023 r

Doktor Gary jest dobry i pewny swojej pracy. Jego leczenie i sugestie naprawdę działają. Już w trakcie stosowania planu leczenia zauważyłem znaczną poprawę. Polecam doktora Gary’ego.👍

-M. Shukla 10 lipca 2022 r

Gary to specjalista, jakiego chciałbym spotykać na swojej drodze jak najczęściej. Nasze pierwsze spotkanie było pogłębioną rozmową na wszystkie tematy, które mogą mieć wpływ na moje zdrowie. Gary zadawał wnikliwe pytania, które świadczyły o jego holistycznym podejściu do pacjenta. Rozmowa trwała kilkukrotnie dłużej niż z fizjoterapeutami i innymi przedstawicielami medycyny tradycyjnej.

Otrzymałem od Gary'ego jasny plan działania na kolejne spotkania wraz z ćwiczeniami, w których mogłem nagrać, jak Gary to robi, a następnie powtórzyć je pod jego okiem. Spotkania przebiegają w miłej atmosferze, są konkretne i niewerbalne. Ulga po każdym „strzału” podczas zabiegów jest genialna. ;)

Gorąco polecam i trzymam kciuki, aby we Wrocławiu pojawiało się coraz więcej holistycznych specjalistów takich jak Gary.

-B. Dziwak październik20.02.2023

Gary jest bardzo uważny, uważnie słucha, zadaje pytania i udziela szczegółowych odpowiedzi na moje pytania.
Zawsze wyjaśnia związek pomiędzy zalecanymi ćwiczeniami a oczekiwaną poprawą stanu zdrowia. Podoba mi się osobowość Gary'ego, pomaga mi stawać się lepszym.
Ankietę wstępną uważam za niezwykle pomocną w przygotowaniu się do wizyty i poznaniu stanu zdrowia pacjenta.
Szczerze polecam Gary'ego za profesjonalne i holistyczne podejście do pacjenta.

A. Zaborska 5 maja 2023 r

Gorąco polecam wizytę u doktora Gary'ego Tanchaka, jeśli odczuwasz ból pleców. Pod koniec trzeciego trymestru ciąży odczuwałam silny ból w dolnej części pleców. Myślałam, że to coś, z czym po prostu muszę się uporać, a to wynika z etapu ciąży, na którym się znajduję. Po konsultacji z doktorem Tanchakiem był w stanie zidentyfikować przyczynę, zaproponować plan leczenia i zademonstrować dodatkowe ćwiczenia, które stosowałam. można wykonać w domu, aby zapewnić długotrwałe dostosowanie. Już po dwóch wizytach czuję się znacznie lepiej i w razie potrzeby będę nadal go odwiedzać w celu uzyskania dodatkowej opieki. Zdecydowanie warto odwiedzić, jeśli odczuwasz ból pleców. Powodzenia!

T. Senkiw 2 marca 2021 r

Pan Gary jest wspaniałym kręgarzem. Błyskawicznie zidentyfikował moją kontuzję kręgosłupa i starannie ją naprawił. Miałem już wcześniej inne doświadczenia z kręgarzami, ale pan Gary jest na innym poziomie. Dba o swoich pacjentów i regularnie ich bada. Po prostu idź do niego, nie będziesz zawiedziony.

E. Enis 18 lutego 2021 r

bottom of page